Ramka montażowa do radia pojedynczy DIN do Forda w grupie Car audio / Co pasuje do mojego samochodu / Ford / Escort / Escort 1995-2001 u BRL (701CT24FD35)
Ramka montażowa do radia pojedynczy DIN do Forda

Promocja

Ramka montażowa do radia pojedynczy DIN do Forda

Ramka montażowa z schowkiem na gadżety pozwalająca na montaż stereofonu pojedynczego DIN w wielu modelach Forda.

Opis

Ramka montażowa z schowkiem na drobiazgi, która umożliwia montaż pojedynczego odtwarzacza DIN w wielu modelach Forda. Specjalnie zaprojektowana dla estetycznej i stylowej instalacji.

Pasuje do następujących modeli i roczników:

FordEscortMk 619952000
FordFiesta19952001
FordFocusMk 119982004
FordMondeo19962004
FordPuma19972002
FordTransit20002006
Mazda12119962003
Czytaj więcej Ukryj

Promocja

Ramka montażowa do radia pojedynczy DIN do Forda

Ramka montażowa z schowkiem na gadżety pozwalająca na montaż stereofonu pojedynczego DIN w wielu modelach Forda.
139 zł
Zyskaj
Oferta ważna do:
Bez VAT

Sugerowana cena detaliczna: 139 zł

 
Dodaj do koszyka
Dodaj do koszyka
Stan magazynowy
Czas dostawy 5-7 dni robocze
Nr art.: 701CT24FD35
Ładowarka nie jest dołączona Ładowarka nie jest dołączona
Ładowarka w zestawie! Ładowarka w zestawie!

Ten produkt został wycofany z naszej oferty! Sprawdź te:

Ten produkt jest wyprzedany! Polecamy sprawdzić:

Ten produkt jest dostępny na zamówienie. Polecamy sprawdzić:

60 dni na zwrot Fachowe wsparcie  Bezpieczne płatności Szybka dostawa
  • Specyfikacja
    • O marce
    • Connects2
    • Więcej wariantów
    • Więcej z tej samej serii
    • Podobne produkty
    • Autoleads PC9-403 aktywny adapter ISO do wybranych modeli Forda

      BLACK FRIDAY

      Pasuje do mojego auta
      151 zł
      Zyskaj 94 zł
      245 zł
      Adapt. głośn. SAK-1510
      Pasuje do mojego auta
      177 zł
    • Produkty powiązane z Twoją historią
    • XBB Dongle® i XBB PowerUnit®, zestaw OBD do sygnału drogowego

      Porada miesiąca!

      Pasuje do mojego auta
      681 zł
      700 zł
    • Instrukcje/Dokumenty
    • Polecane akcesoria
    Zaloguj się

    Nasza najniższa cena 1-30 dni przed obniżką:

    UWAGA. Cena jest najniższą ceną stosowaną dla produktu w okresie 1–30 dni przed wprowadzeniem aktualnej obniżki ceny. Wyjątkiem są stopniowe obniżki cen – wtedy wyświetlana jest najniższa cena z okresu 1–30 dni przed pierwszą obniżką.